Vízilabda meccs pécs

kereked kupa 2018 eredményekfarsangi vicces játékokidökep budapestjófogás állás belépésköpönyeg ócsanyelvi játékok felsősöknekötös lottó 23. heti nyerőszámaivideoton meccs 2017origo nyelvvizsga eredmények határidőmilyen meccs lesz ma?
brizywp.nl
A Pécs legyőzte a Vasast - JochaPress vízilabda meccs pécs
Vízilabda meccs pécs. Az UVSE-vel döntőzik a Pécs: 2018. március 20.Ambrus Tamás emléktorna - PROGRAM: 2018. március 16. A Komjádi-kupa pécsi fináléjának programja: 2018. február 9.
Férfi vízi ob I: 30 gólos meccs, FTC-siker az Eger ellen - NSO
A tavalyi évadban még csak néhány meccsen kapott lehetőséget a férfi vízilabda ob I-ben, idén már minden találkozón ott van a vízben a Pécs 16 éves ígérete, Gaszt Roland.A korosztályos válogatott játékos leginkább alázatos munkájával szolgált rá a bizalomra, és fiatal kora ellenére már igen komoly nemzetközi eredménnyel is büszkélkedhet: tavaly Burgaszban
Vízilabda: a Pécs nyerte a szomszédvári rangadót - Sport
Bitskey Aladár uszoda 3300 Eger, Frank Tivadar u. 5. Tel.: +36-36-414-104 Fax.: +36-36-517-521 e-mail: info@egerwaterpolo.hu A SHOP ÚJ NYITVA TARTÁSA
Vízilabda: a pécsi Gaszt Roland az ob I-ben is tudja a dolgát vízilabda meccs pécs
Pécsi Vízilabda - PVSK | Vízilabda szakosztály . Vezetőedzőnk, Török Viktor a világ legjobb csapataként emlegette a Ferencvárost a mérkőzést követő sajtótájékoztatón, a zöld-fehérek ellen az első negyedet döntetlenre hoztuk, aztán felülkerekedett rajtunk a fővárosi gárda.
Vízilabda | Sportiskola | Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
2020.10.17.-én 10:30-18:00-ig az 50m sportmedence zárva tart vízilabda mérkőzések miatt, de a tanmedence a kiírtak szerint üzemel. 2020.10.17.-én 18:00-20:30-ig az uszoda zárva tart OBI Vízilabda
Vízilabda - Eredmények és meccsek vízilabda meccs pécs
Vízilabda | LSU
Nem indult jól a Kaposvári Vízilabda Klub számára az első alsóházi összecsapás. Csacsovszky Alex vezérletével 4-0-val kezdett a házigazda Pécs, amire Juhász-Szelei Norbert válaszolt az első negyed vége előtt. A folytatás is egyértelműen a hazaiakról szólt, így a félidőben már 8-3-ra vezetett a PVSK.
Címke: Magyar Vízilabda-szövetség | Pécs Aktuál
A fordulatos meccs vége előtt 40 másodperccel a baranyaiak újabb gólt szereztek, ezzel 9–8-ra vezettek, de a vasutasoknak még volt idejük egy támadásra, fel is értek az ellenfél kapuja elé, sőt két lövéssel is próbálkoztak, de az eredményen már nem tudtak módosítani. 20:50 VÍZILABDA: A Pécs,
PVSK | Vízilabda szakosztály vízilabda meccs pécs
Segítség: Vízilabda eredmények az Eredmenyek.com kínálatában számos nemzeti és nemzetközi versenysorozat eredményeivel, sorsolásával és tabellákkal. Vízilabda szolgáltatásunk real time, az oldalt nem szükséges frissíteni. Az Eredmenyek.com vízilabda livescore szolgáltatása élő vízilabda-eredményeket kínál a számos nemzeti, illetve nemzetközi bajnokságból
Vízilabda: a szövetség szeretné, hogy egységessé váljon a
VízilabdaPécs : Eger = 10:6 – Halassy kupa – 2020.09.06 [4K] 2020. szeptember 8. Vízilabda – Miskolc : FTC = 9:12 – Halassy kupa – 2020.09.06 [4K]
Pályafoglaltság | Hullámfürdő | Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A Győr és a Szekszárd ellen is odatette magát a PEAC-Pécs női kosárlabdacsapata – mindkét meccs a hajrában dőlt el. Tovább Hétfőtől a MÁV és a Volánbusz is szigorítja a maszkhasználatot
Zsivko Gocics csapata a nyolcadik, Varga Zsolt együttese a hetedik győzelmét szerezte meg – mindkét alakulat százszázalékos. Az OSC és a Vasas csatája nagy küzdelemben 8-8 lett. Három pontot szerzett a BVSC, a Miskolc és a Pécs.
Vízilabda meccs pécs, e
Végül tízzel nyert a Tiszavirág Szeged Diapolo, amely végig kontrollálta a találkozót, és megérdemelt, magabiztos sikert aratott a Pécs ellen, ezzel továbbra is hatodik a bajnokságban. Érdekesség, hogy a Pécs nem tudott gólt szerezni emberelőnyből, csupán a meccs végén, amikor kettős emberelőnybe került a vendég csapat
Vízilabda: magabiztos Tiszavirág-siker a Pécs ellen
Magas színvonal és pécsi győzelem az Ifjúsági Vízilabda
Bajnokságok - Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság . Férfi bajnokságok